PlayStation 2

Çmimi: 4.000 Lek

Detajet

Postuar
2 prill 08:40
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Ps2
Ka 2 lojra PES 2010 dhe Call of Dauty
Made In Germany
Cd me çip
Prodhim super
Ne gjendje optimale
Shitet per arsye mosperdorimi
Ne Lezhe