Shitet Ps3 320 GB Me Chip Dhe Lojra Te Instaluara

Çmimi: 200 €
Shitet Ps3 320 GB Me Chip Dhe Lojra Te Instaluara

Detajet

Postuar
2 prill 01:45
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

shitet ps3 me chip dhe lojra te instaluara. GTA V = HITMAN= SLEEPING DOGS=RED DEAD REDEMPTION= WATCH DOGS.DEADPOOL. SI DHE SHUM LOJRA TE TJERA. ne gjendje te shkelqyer dhe pa asnje gervishtje . ka shum lojra te instaluara ose mund tja instaloni 7mi lek nje loje. te interesuarit te kontaktojn ne nr tel .. cmimi pak i diskutushem. faleminderit.


Shpallje te ngjashme