Shishe vere 0.75 lt, qelqi, jeshile

Çmimi: Me Marrveshje
Shishe vere 0.75 lt, qelqi, jeshile

Detajet

Postuar
14 mars 15:27
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shishe vere \"Toskano\" 0.75 l, prej qelqi: për ruajtjen e verës me cilësi të lartë dhe është higjenikisht shumë e pastër. Disa verëra fermentohen në shishe. E përshtatshme për restorante, shtëpi etj.


Shpallje te ngjashme