Shitet Kriket per terheqje

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Kriket per terheqje

Detajet

Postuar
10 prill 11:58
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Kriket per skafa ,motorra uji,


Shpallje te ngjashme