Shitet Mulli bluarje Italian ??

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Mulli bluarje Italian ??

Detajet

Postuar
14 mars 15:06
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shitet mulli bluarje italiane me tre sita


Shpallje te ngjashme