Shitet Pomp Uji 2” Motorr Loncin Benzine

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Pomp Uji 2” Motorr Loncin Benzine

Detajet

Postuar
25 qershor 09:52
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shitet pomp uji 2”Motorr Loncin Benzine


Shpallje te ngjashme