Trapon dhe vidator me ajer

Çmimi: 50 €
Trapon dhe vidator me ajer

Detajet

Postuar
28 gusht 10:26
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Trapon dhe vidator me ajer


Shpallje te ngjashme