Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP

Çmimi: 50 €
Printer, scaner, fotokopje me ngjyra HP

Detajet

Postuar
1 prill 01:08
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë

Përshkrimi

Shes printer fotokopje bardh e zi dhe me ngjyra te markes HP ne gjendje te shkelqyer shum pak asht perdor, (pothuajse i ri)


Shpallje te ngjashme