Okazion Lezhe shitet Ullishte 5500 m2

Çmimi: 2.200.000 Lek
Okazion Lezhe shitet Ullishte 5500 m2

Detajet

Postuar
4 qershor 23:44
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë
Kuadratura
5452 m²

Përshkrimi

Shitet ullishte, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 6 vjecar, eshte zone kodrinore tipike per kultivimin e ullirit . Toka eshte e trasheguar dhe me certifikat pronesie, ka dalje ne rruge te asfaltuar ndodhet ne Fshatin Troshan 12 km nga qyteti i Lezhes dhe 6 km nga dalja e blinishtit ne autostraden Lezhe Shkoder . Cmimi 2,200,000 Lek
Tel 0696902341


Shpallje te ngjashme