Okazion

Çmimi: 2.150 €
Okazion

Detajet

Postuar
15 mars 05:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Alfa Romeo
Modeli
Alfa 147
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Alfa me nafte 1.9 shume ekonomike ne gjendje shume te mire me kondicioner me dokumenta deri ne muajin Nentor e ardhur nga Italia viti i pare ne Shqiperi me goma te reja dhe disce alumini cmimi 2150 i disk....nr tele 0682140008


Shpallje te ngjashme