Sprinter ne super gjendje

Çmimi: 8.500 €
Sprinter ne super gjendje

Detajet

Postuar
15 mars 06:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Lezhë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
Furgon
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Shitet sprinter 8+1 ne gjendje te shkelqyer gjenerike dhe estetike viti 2006 me dopio kondicioner me sobe me dere elektrike me antifurt origjinal te makines me taximeter digital me dy celsa me letra deri ne fund te janarit 2020 ose nderrohet me sprinter 18 ose 20 vendesh te jete me kondicioner diferenca nga ana ime