BANESA 116m2 DHE 88m2 TE STANDART EDHE DINO

Çmimi: 425 €
BANESA 116m2 DHE 88m2 TE STANDART EDHE DINO

Detajet

Postuar
22 prill 11:18
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
116 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Petriti