Banesë e re në shitje

Çmimi: 26.000 €
Banesë e re në shitje

Detajet

Postuar
20 mars 14:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
72 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet Banesa në Lipjan e cila gjendet në katin e shtat dhe permbanë: nje dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma te fjetjes, nje koridor, nje banjo dhe nje ballkon.
Banesa ka sipërfaqe prej 72 m² (quadrat).
Banesa ka ashensor 24 orë.
Banesa eshtë e re dhe e gatshme per banim.
Kjo Banesë gjendet ne hyrje te Lipjanit dhe pasi që une jetoj ne Gjermani, çmimi është shumë i volitshem: 26.000 Euro.
Per çdo informat mund te me kontaktoni ne Viber ose WhatsApp: 004917649494368


Shpallje te ngjashme