SHITEN BANESAT NE KUNE-SHENGJIN

Çmimi: Me Marrveshje
SHITEN BANESAT NE KUNE-SHENGJIN

Detajet

Postuar
7 shkurt 05:57
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
7245 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

SHITEN BANESAT NE KUNE - SHENGJIN
REF: B111/17/SH

Apartmente të reja me hapsirë prej 72.45m2 ne plazhin e Kunes, Shëngjin.

Apartmentet janë në katet perdhesë, të parë, dhe të dytë. Apartmentet kanë dhomën e ditës, kuzhinën, dhomën e fjetjes, banjo, dhe ballkon me pamje nga deti, ujë dhe lift 24h.
Distanca me pak se 200 metra nga plazhi.

Mundë të bëhet kompenzim i pjesërishëm me banesa, toke, dhe vetura nga viti 2010+ në Kosovë.
Perkthimi i prones behet shpejt.

Banesa eshte ne Shengjin, Kune, afer kompleksit turistik hotel Marigona. shiko harten ne www.google.com/maps dhe kerko me kete: 41.795276, 19.604523


- Çmimi: 650 € m2

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
[email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali n umer 1


Shpallje te ngjashme