SHITEN banesat 118, 109, 73 m²

Çmimi: Me Marrveshje
SHITEN banesat 118, 109, 73 m²

Detajet

Postuar
4 shkurt 03:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
109 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

SHITEN banesat në Lipjan.
REF: B04/19/SH

TIPET e banesave
➡️ Banesa 1 = 118.50 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Depo | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 2 = 109 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | WC | Banjo | Ballkon

➡️ Banesa 3 = 73 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Pasi që objekti është në fazë të hershme të ndërtimit, nxitoni që të zgjedhni katin, pozitën dhe tipin e preferuar të banesës.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

? +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
? 049 822 899
? fb.com/agjensionibestline
? [email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
? 1, Rruga Hajredin Bajrami, Lipjan.


Shpallje te ngjashme