SHITEN banesat në Lipjan

Çmimi: Me Marrveshje
SHITEN banesat në Lipjan

Detajet

Postuar
18 shkurt 10:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
86 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi


SHITET banesa në #Lipjan

REF: B08/19/SH

✓ Kati 5.6,7

✓105 m2

✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ 3 Dhoma gjumi
✓ Banjo
✓ Ballkon

-Banesa do të jetë e gatshme për banim në muajin Prill -2019

Çmimi : Me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
fb.com/agjensionibestline
[email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2