SHITET BANESA URGJENT

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET BANESA URGJENT

Detajet

Postuar
29 mars 18:19
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
72 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Lipjan,Rr.Gjergj Fishta përball Shkolles fillore, afër Samaforav.
Kati 4 me orjentim ka Lindja,pamje te bukur. Me dokumentacion ne rregull,përkthimi mund te behet menjeher. Banesa ka pozite shum te mire,ka afer Shkollen,Qerdhen,Parkun etj..Banesa eshte komode e madhe dhe e organizuar shum mire.E renovuar ne tërsi para nje viti dhe mobiluar.Banesa ka ket rënditje;dy dhoma,kuzhinë,shpajzë,banjo teras,parahyrje ,koridor.Shitet me mobile 32000 ose pa mobile 29500 per me tepër informata kontakto;
Nr.tel.044620435,045587788