SHITET banesa me pranim teknik në Lipjan92 m²

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET banesa me pranim teknik në Lipjan92 m²

Detajet

Postuar
20 korrik 23:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
92m² m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET banesa me pranim teknik në Lipjan

B69/19/SH

➡️ 92 m²
➡️ Kati 4 i banimit

Dhomë dite | Kuzhinë | Dy dhoma gjumi | Banjo | Ballkon

💶 Banesa shitet me komplet mobilet dhe paisjet siç shihen në foto

Çmimi : Me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

📞 +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
📞 049 822 899
🌐 fb.com/agjensionibestline
📧 [email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë në:
📍 Lipjan.


Shpallje te ngjashme