SHITET banesa në #Lipjan 62 m2

Çmimi: Me Marrveshje
 SHITET banesa në #Lipjan 62 m2

Detajet

Postuar
25 mars 06:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Modeli
62
Modeli
Seri 1

Përshkrimi


SHITET banesa në #Lipjan

REF: B07/19/SH

✓ Kati 5.6,7
✓62 m2

✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓1 Dhoma gjumi
✓ Banjo
✓ Ballkon
-Banesa do të jetë e gatshme për banim në muajin Prill -2019
Çmimi : Me marrëveshje

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shitblerje dhe ndërmjetësim:
+383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
049 822 899
fb.com/agjensionibestline
[email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2