SHITET banesa në Lipjan.109 m²

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET banesa në Lipjan.109 m²

Detajet

Postuar
28 shkurt 08:39
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
109 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

SHITET banesa në Lipjan.
REF: B11/19/SH

➡️ 109 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | WC | Banjo | Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Pasi që objekti është në fazë të hershme të ndërtimit, nxitoni që të zgjedhni katin dhe pozitëne preferuar të banesës.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

? +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
? 049 822 899
? fb.com/agjensionibestline
? [email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
? 1, Rruga Hajredin Bajrami, Lipjan.