Shes banesen rr.lidhja prizerenit

Çmimi: 55.000 €
Shes banesen rr.lidhja prizerenit

Detajet

Postuar
3 gusht 09:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Rruga lidhja prizerenit kati 2t eshte mbi pediatrin e fmive eliksir banesa i ka me shum se 70 metra katrore ka podrum banjo 2 dhoma gjumit dhe nje sallon 2 terrasa eshte ndertim i vjeter eshte i pershtatshum edhe per lokal te interesuarit le te lajmrohen mundsi ndrrimi me ndonje banes me te madhe prej ndertimeve te reja