Shiten banesat në qendër të Lipjanit

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten banesat në qendër të Lipjanit

Detajet

Postuar
21 shkurt 17:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Kuadratura
125 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shiten banesat në qendër të Lipjanit në katin e katërt(4) të banimit. Banesat kanë: Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma gjumi, Banjo, Wc, Shpaiz dhe Tarasë. Objekti ka dy Lifta dhe banesat kanë pamje Jug-lindje njëra dhe Jug-perendim tjetra