Shitet Lokali me siperfaqe 52 m2

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Lokali me siperfaqe 52 m2

Detajet

Postuar
23 maj 18:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Shiten banesat dhe lokalet ne rrugen \"Zylfije Gashi ne Lipjan
Posedojme banesa te madhesive te ndryshme.
Kompleksi Besa-Komerce posedon:
-Lejen e ndertimit
-Parkingje mbi dhe nen-tokesore
-Hapsira rekreative per femije
-Dhoma per qendrim ditor
-Kuzhine
-Dhoma gjumi
-Banjo + WC
-Koridor
-Ballkon
-Ashensori per 8 persona
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne:
044/158-226
044/206-582
- Viber/WhatsApp:
+38344158226
+38344206582
Ne mbajme Besën ”BESA-KOMERCE”