SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

Çmimi: 950 €
SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

Detajet

Postuar
12 shkurt 02:55
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Shitet #lokali në Lipjan
REF: L24/17/SH

- 75 m2
- Kati 1
- 10m ( pjesa ballore) x7.5
- Wc
- Ballkon

- Lokali është i gatshëm , dhe në një pozicion mjaft të përshtatshëm.
- Parking të mjaftueshëm


-Çmimi 950€/m2


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
[email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali n umer 1


Shpallje te ngjashme