karriga per kombi vito

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
2 prill 06:18
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Shes korrika per vito ni treshe ni dyshe ne gjendje shum te mir ndrroj edhe me fellne 13 nr viberit +38649388046


Shpallje te ngjashme