SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

Çmimi: Me Marrveshje
SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

Detajet

Postuar
7 janar 00:46
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 viber +383 44 280 873 ne xhdo kohe jeni te mir pritur