Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Puma per futboll (kapaqka)

Çmimi: 25 €
Puma per futboll  (kapaqka)

Detajet

Postuar
25 janar 17:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Arsya e shitjes esht se nuk i perdori te perdorura jan vetem pak mun te bejm dhe zbritje


Shpallje te ngjashme