Shes bicikleten 28\"

Çmimi: 400 €
Shes bicikleten 28\"

Detajet

Postuar
4 prill 10:00
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Shes bicikleten tds croos drive 28\" alumin 7005 ne gjendje shum te mire teknike dhe optike. Bicikleta posedon te gjitha gjerat e nevojshme dhe eshte e gatshme per vozitje.
Bicikleta eshte e importuar nga zvicrra dhe eshte shum pak e perdorur ku ka 9 shpejtsi mbrapa dhe 3 perpara.
Te gjitha pjeset i ka shimano dhe i ka te prodhuesit te pa ndryshuara.
Çmimi eshte i padiskutueshem


Shpallje te ngjashme