trak proffesionale fittnesi horizon fitnes

Çmimi: 550 €
trak proffesionale fittnesi horizon fitnes

Detajet

Postuar
4 prill 11:44
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

traka sot osht ardhun nga gjermania osht trak profesionale osht shum e madhe ban pesh 150 kg osht dhe me klip osht firmes pi mat fortes gjermanit horizont fittnes lumi aj kush e mer per mashum na kontaktoni 045-291-896


Shpallje te ngjashme