TEDNA KARRIKA TAVOLINA SHATORA 049343131

Çmimi: Me Marrveshje
TEDNA KARRIKA TAVOLINA SHATORA 049343131

Detajet

Postuar
5 maj 08:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JENI TE MIR PRITUR PRITUR INFO +38349343131


Shpallje te ngjashme