?BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT?

Çmimi: 49.523.954 €
?BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT?

Detajet

Postuar
30 gusht 09:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

PĂ«rshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049523954
Dhe viber +38349523954


Shpallje te ngjashme