BMW 730L, 3.0, Diesel, Automatik.

Çmimi: 1 €
BMW 730L, 3.0, Diesel, Automatik.

Detajet

Postuar
3 prill 00:18
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
Seri 7
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
80 000 - 84 999

Përshkrimi

BMW 730 L, 3.0, Diesel, Automatik
- Viti i prodhimit 2010,
- Karrika me nxemje,
- Karrike elektronike,
- Xenon,
- Bixenon,
- Komanda në timon,
- Senzora para dhe mbrapa,
- 245 ps,
- 81.000 të kaluara,
- + Fellne dhe goma të veres,
- Të gjitha serviset e përfunduara së bashku me 4 diska etj etj.

PA DOGANË.

Vetura është e kompletuar, vetëm i duhet një marakli i vërtet.


Shpallje te ngjashme