Mikser per perzirjen e ushqimit te lopeve

Çmimi: 3.500 €
Mikser per perzirjen e ushqimit te lopeve

Detajet

Postuar
2 prill 12:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Targa
Kosovare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
BMW
Modeli
Seri 3
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
40 000 - 44 999

Përshkrimi

Shitet mikseri per perzirjen e ushqimeve te kafsheve siq jan sillazha duj sane kashte te gjitha bashk dhe eshte ekonomike esht per 6kubik diku 50krer lop kem edhe madhsi mat vogla dhe ma t mdhaja gjithashtu edhe mjete tjera bujqesore per mashum kontaktoni 044124184


Shpallje te ngjashme