Passat 2011 2.0Tdi Automatik

Çmimi: 9.700 €
Passat 2011 2.0Tdi Automatik

Detajet

Postuar
25 prill 14:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Passat B7 2.0 diesel automatik i sapo doganuar i ardhur nga Gjermania 2 qelsa sensora parkingi para dhe mas kontakti 044149990


Shpallje te ngjashme