APARTAMENT NE SHITJE NE LUSHNJE

Çmimi: Me Marrveshje
APARTAMENT NE SHITJE NE LUSHNJE

Detajet

Postuar
1 prill 07:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Modeli
100
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shes nje apartament 100 meter katror ne lushnje tek ypsiloni,apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i madh se per zmadhimin e tij eshte prishur nje dhome e trete,1 kuzhine e vecuar me dritare,1 banje po dhe kjo me dritare,dhe nje ballkon qe kane dalje te dyja dhomat,mos hezitoni te me kontaktoni ne numer tel 00393465248364 ITALI WHATSAPP,ose ne email [email protected]