LUSHNJE APARTAMENT NE SHITJE (OKAZION)

Çmimi: Me Marrveshje
 LUSHNJE APARTAMENT NE SHITJE (OKAZION)

Detajet

Postuar
31 mars 21:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
160 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

--Apartamenti eshte i orientuar Lindje-Perendim
--Ndodhet ne katin e 4 te godines.
--Ka shkalle private te vecuar nga pjesa tjeter dhe cdo kat ka vetem 1 apartament.
SIPERFAQE: 160m2
Eshte i perbere nga:

---- 3 dhoma gjumi
---- 2 tualete (njeri brenda dhomes matrimoniale)
---- Ambjenti ndejtje+gatim i bollshem dhe i vecuar nga ambjentet e nates (dhomat e gjumit). Ka akses te drejtperdrejt me ballkonin.
----Dhomat e gjumit jane te lidhura ndermjet tyre nepermjet nje koridori shperndares
----2 ballkone te orientuar ne lindje dhe ne perendim.
Shikoni fotot per me teper


Shpallje te ngjashme