Okazion. Apartament ne Lushnje

Çmimi: 1 Lek

Detajet

Postuar
3 prill 17:10
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
115125 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shiten apartament siperfaqe te ndryshme. 2+1. Apartament jan ne pallat te ri afer poliklinekes Me pamje nga lindja. Cmimi te favorshem. Pranojme dhe shkembim me automjet. Etj 0697444344