Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9

Detajet

Postuar
12 maj 13:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
160 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Papafingo Kati i 9 . 3 dhoma + 2 Banjo. Dhomat dhe dhoma e ndenjes me parket . Me sistem ngrohje me oxhak . I cili ngroh kalofriferet dhe ujin e larjes. Me panel diellore dush .Me kondicioner ne te gjitha Dhomat dhe hapsirat. Te gjitha dhomat rrethone nga ballkoni. Ballkoni i mnuluar me profile metalike dhe me tjegulla Qeramike Etj . E punuar me gipse me Grafiato me alumin termike etj. Siperfaqa 160 m2 hapsira brendeshme dhe 160 m2 Ballkon me pamje shum te bukur . Pallati ndodhet je Hyrje te Lushnjes . Kontakt : +355682043111


Shpallje te ngjashme