Shitet shtepi

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet shtepi

Detajet

Postuar
2 prill 12:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë
Kuadratura
805 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Shtepi e mobiluar plotesisht 2+1
Shtepia ndodhet ne pallatin e ri mbas bashkise me nje siperfaqe 85 m2 e mobiluar me kushte te pershtatshme familjare dhe mobilje bashkekohore. Ndodhet ne katin e trete te banimit. ( Me Hipoteke)
Per cdo te interesuar te kontaktoj ne numrin e telefonit +355693411622


Shpallje te ngjashme