BENZ 203 MOTOR 3.2 NAFTE EVO VITI 2006

Çmimi: 10 €
BENZ 203 MOTOR 3.2  NAFTE EVO  VITI 2006

Detajet

Postuar
6 prill 21:31
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

SHITET PJESE -PJESE BENZ 203 VITI 2006
MOTOR 3.2 NAFTE EVO KAMIO ATOMATIKE
NE GJENDJE SHUME TE MIRE


Shpallje te ngjashme