BMW X5 MOTOR 3000 NAFTE 2008

Çmimi: 10 €
BMW X5 MOTOR 3000 NAFTE 2008

Detajet

Postuar
15 shkurt 14:48
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

SHITET PJESE PJESE BMW X5 MOTOR 3000
NAFTE VITI 2008