MERCEDES 203 MOTOR 220 EVO VITI 2005

Çmimi: 10 €
 MERCEDES  203 MOTOR 220 EVO VITI 2005

Detajet

Postuar
1 shkurt 11:00
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

SHITET PJESE PJESE MERCEDES 203 MOTOR 220
EVO VITI 2005
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE