MERCEDES -BENZ 203

Çmimi: Me Marrveshje
MERCEDES -BENZ 203

Detajet

Postuar
14 shkurt 15:35
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Shitet pjese -pjese MERCEDES BENZ 203 220
nafte viti 2002
kambio manuale
Me tek dere


Shpallje te ngjashme