ML per pjes

Çmimi: 10 €
ML per pjes

Detajet

Postuar
31 mars 21:49
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Shiten pjes per ml 164 motorr 280 nafte.


Shpallje te ngjashme