Mercedes 211 per pjes

Çmimi: 10 €

Detajet

Postuar
31 mars 21:49
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Shiten pjes per 211 me motorr 270 kamio automat.