Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000

Çmimi: 10 €
Mercedes-Benz  202 CDI VITI 2000

Detajet

Postuar
4 prill 13:48
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Shitet pjese-pjese Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000
automatike me nafte
Makina eshte ne gjendje shume te mire


Shpallje te ngjashme