Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 Nafte

Çmimi: 10 €
Mercedes-Benz  202 CDI  VITI 2000 Nafte

Detajet

Postuar
10 prill 18:04
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Shitet pjese -pjese Mercedes-Benz 202 CDI VITI 2000 kamio manuale . Nafte.
Ne gjendje shume te mire