Mercedes per pjes

Çmimi: 10 €
Mercedes per pjes

Detajet

Postuar
8 shkurt 14:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

Mercedes 203 per pjes me motorr 270 nafte.shitet pjes pjes.


Shpallje te ngjashme