VOLKSWAGEN TOURAN MOTOR 1.9 NAFTE .2008

Çmimi: 10 €
VOLKSWAGEN  TOURAN  MOTOR 1.9 NAFTE .2008

Detajet

Postuar
15 shkurt 14:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

SHITET PJESE PJESE VOLKSWAGEN TOURAN
MOTOR 1.9 NAFTE VITI 2008
NE GJENDJE SHUME TE MIRE