shiten 4 goma te reja 235/70 R16

Çmimi: 350 €

Detajet

Postuar
11 qershor 15:31
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Lushnjë

Përshkrimi

shiten 4 goma te reja 235/70 R16. gomat nuk jane perdorur fare.
telefon ose whatsapp 0699273695


Shpallje te ngjashme